Lovren debitirao, Lyon izgubio

U susretu trećeg kola francuskog nogometnog Kupa Monaco je pobijedio Lyon 2:1, a za gostujući sastav nastupio je bivši stoper zagrebačkog Dinama.

25.1.2010.
1:43

Lyon je poveo golom Boumsonga u posljednjim trenucima prvog dijela, no domaćin je u nastavku utakmice uspio preokrenuti rezultat, a strijelci su bili Nene (50) i Park (78).

Dejan Lovren je odigrao svih 90 minuta za goste i dobio je žuti karton. Za Monaco je od 85. minute zaigrao Jerko Leko, dok Dario Šimić nije bio u krugu kandidata.

Plasman u osminu finala izborio je i PSG pobjedom protiv Eviana 3:1, dok je Guingamp slavio protiv Mulhosea 1:0.

Na rasporedu je bio i susret drugog kola u kojem je St Etienne pobijedio Lorient 4:1, dok je Nancy nakon izvođenja jedanaesteraca slavio protiv petoligaša Thiersa.