Kostelić sjajan na treningu spusta!

Vodeći skijaš svijeta Ivica Kostelić osvojio je odlično peto mjesto na drugom treningu spusta u francuskom Chamonixu. Kostelić je stazu La Verte prošao za 2:03.

28.1.2011.
16:48

arti-201101270877006Ispred Kostelića bila su još samo imena kao što su Kanađanin Erik Guay, Austrijanac Klaus Kröll i Švicarac Didier Cuche. Ivica je na drugom treningu popravio plasman za dva mjesta nakon što je u četvrtak bio sedmi sa 57 stotinki zaostatka za Austrijancem Klausom Kroellom.

arti-201101270641006Na treningu su nastupila još trojica hrvatskih skijaša. Natko Zrnčić-Dim zauzeo je 30. mjesto s 2.04 sekunde zaostatka, Tin Široki bio je 53. sa 3.88 sekunda zaostatka, a Dalibor Šamšal na 62. mjestu sa 6.03 sekunde zaostataka.

Spust Svjetskog kupa u Chamonixu je u subotu, a u nedjelju se vozi superkombinacija.