Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
14 novozaraženih /

Zaraza koronavirusom ušla u dva doma za starije u Bjelovaru: Pozitivni i korisnici i djelatnici

Među novooboljelim osobama četiri su korisnika doma za starije osobe i tri zaposlenika

VOYO logo
VOYO logo

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji evidentirano je 14 novih slučajeva zaraze koronavirusom, pri čemu je njih sedam vezano uz jedan privatni dom za starije osobe u kojemu je već bilo pozitivnih na Covid-19, priopćio je u petak županijski Stožer civilne zaštite.

Među novooboljelim osobama četiri su korisnika doma za starije osobe i tri zaposlenika. Usto, jedan novi slučaj zaraze koronavirusom pojavio se u još jednom domu za starije osobe na području grada Bjelovara i u tijeku je daljnja epidemiološka obrada.

Osam novooboljelih osoba s područja je Bjelovara, po dvije novozaražene osobe s područja su Daruvara i općine Đulovac, a po jedna novozaražena osoba s područja općina Dežanovac i Nova Rača.

Trenutno je u županiji 59 aktivnih slučajeva zaraze, a u samoizolaciji je 419 osoba.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike