Kalinićev Blackburn teško stradao kod Cityja

Bivši Hajdukov napadač dobio je šansu u drugom poluvremenu, ali ni on, kako ni njegovi suigrači nisu imali svoj dan.

12.1.2010.
1:26

Odmah na početku, zaostale utakmice engleskog prvenstva Manchester City je poveo. Carlos Tevez je već nakon sedam minuta doveo plave u vodstvo. Argentincu se pridružio i Micah Richards u 40. minuti, te osigurao Cityu pristojno vosdtvo uoči drugog poluvremena.

U 46. minuti u igru je ušao Nikola Kalinić, no već nakon tri minute nastavka hrvatski napadač i njegovi suigrači primili su i treći gol. Strijelac je opet bio Tevez.

Kalinić je imao dobru priliku u 57. minuti, no njegov udarac je prošao tik pored vratnice protivničkog gola.

Tračak nade za Roverse stigao je u 71. minuti preko Mortena Gamsta Pedersena, koji je smanjio na 3:1. No, bila je to noć Carlosa Teveza koji je u 90. minuti postigao još jedan zgoditak i potvrdio pobjedu domaćina.