Drogbin tango usred meča!

25.3.2010.
13:03

Iako je Chelseajevo torpediranje Portsmoutha na Fratton Parku obilovalo pogocima (5:0), od kojih je posebno lijep posljednji, peti Franka Lamparda, trenutak utakmice bio je neobični događaj iz 63. minute.

Tada je dobro raspoloženi Didier Drogba, koji je Mornare pred njihovim navijačima počastio s dva gola, uzeo za ruku svog čuvara Hermana Hreidarssona i zaplesao – tango Zbunjeni Islađanin je spremno prihvatio šalu i prepustio se plesu, kojeg je vrlo spretno vodio napadač iz Obale Bjelokosti.

Zanimljivo je da su oba igrača bila u središtu pozornosti i desetak minuta kasnije, ali tada je došlo do 'plesa' druge vrste. Drogba i Hreidarsson su, čini se, vrlo brzo zaboravili zajednički plesni nastup, ušli su u verbalni konflikt, bilo je i naguravanja, pa je sudac morao smirivati strasti.