Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
tragedija /

Zbog stravične nesreće, u Kninu će sutra biti Dan žalosti. Poginuli 27-godišnjak iza sebe ostavio troje maloljetne djece

Sva trojica su bila poznata svim ljudima u Kninu

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Na mjestu tragedije zbog koje je Knin proglasio dan žalosti, a u kojoj su poginula dva mlada vozača bila je Nikolina Radić.  

23-godišnjak je iz Kninske opće bolnice prebačen u KBC Split gdje je operiran. Njegov život i dalje je ugrožen iako je stanje nakon operacije, kako smo čuli, stabilno. To smo danas čuli od šibenske policije. Taj mladić je bio u automobilu sa svojim starijim bratom 27-godišnjakom kada su silovito naletjeli na automobil 26-godišnjaka. Od siline tog udarca poginula su oba vozača, treba reći da je na stablima pored prometnice bilo dijelova automobila.

Danas se na mjestu nesreće okupljaju cijeli dan prijatelji, obitelj poginulih mladića, 27-godišnjak je bio otac troje maloljetne djece od kojih najmlađe ima samo tri mjeseca. Sva trojica su bila poznata svim ljudima u Kninu, kako nam je danas kazao kninski gradonačelnik, najmanje što se moglo je proglasiti dan žalosti sutra u Kninu.

Sutra će zastave u Kninu biti spuštene na pola koplja.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike