Zagrepčanin u pokušaju krađe zadobio teške opekline

Zbog teških opeklina od strujnog udara hospitaliziran je 50-godišnji Zagrepčanin koji je doživio nesreću prilikom provale u trafostanicu, doznaje se u policiji.

18.4.2014.
14:17
VOYO logo

Prema neslužbenim informacijama 50-godišnjak je, ne razmišljajući o opasnosti visokog napona, iz trafostanice pokušao ukrasti bakar koji se odlično prodaje na tržištu sekundarnih sirovina.

Unatoč ozljedama policija je objavila da je provalnik uhićen te da ga, nakon oporavka u Klinici za traumatologiju, očekuje kriminalističko istraživanje.

A najbizarnija krađa je...

Krađe bakra nisu rijetkost u stupcima 'crne kronike', a kako se on često nalazi na opasnim mjestima poput trafostanica, dalekovoda i krovova ni ozljede kradljivaca nisu iznimka.

Do sada najbizarnija krađa 'sekundarnih' sirovina zabilježena je u Gatima u splitskom zaleđu gdje je, zajedno s postoljem, bez traga nestao dvometarski spomenik autora hrvatske himne Antuna Mihanovića.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
POGINUO NA MJESTU /

Objavljeni detalji tragedije na Črnomercu: Evo kako je poginuo radnik