Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
policija našla nož /

Stravičan zločin u Švicarskoj! Hrvat (20) kuhinjskim nožem ubio majku: 'Rekao mi je da čuje zvukove'

Kolega uhićenog i osumnjičenog mladića rekao je da se 20-godišnjak u posljednje vrijeme značajno karakterno primijenio

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Stravičan zločin dogodio se jučer u Švicarskoj. Naime, prema pisanju tamošnjih medija, u Oberhofmatteu u Emmenbruckeu 59-godišnjakinju je ubio njen 20-godišnji sin, inače Hrvat, koji se trenutno nalazi u pritvoru.

Policija je na licu mjesta pronašla i sredstvo kojim je počinjeno ubojstvo - kuhinjski nož, prenose 24 sata.

Kolega uhićenog i osumnjičenog mladića za švicarski je portal 20 Minuten rekao da se 20-godišnjak u posljednje vrijeme značajno karakterno primijenio. Mladić je, kaže, bio talentirani sportaš, a igrao je za juniorsku postavu nogometnog kluba Emmen United te je bio i u momčadi koja je 2017. godine osvojila IFV kup. 

Godinu kasnije osumnjičeni je Hrvat položio maturu, a nakon toga, kaže njegov kolega, nije radio ništa. 

Za vrijeme karnevala 2019. bacio se s krova parkirališta Emmen Centera. Preživio je te je šest mjeseci nakon toga proveo na rehabilitaciji. U Emmenbrucke se vratio krajem ljeta 2019. godine. 

Nakon toga su ga često viđali samog, a poznanike bi na ulici ignorirao praveći se da sluša glazbu. 

"Rekao mi je da čuje zvukove te da ga glazba umiruje", zaključio je kolega osumnjičenog 20-godišnjeg Hrvata. 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike