Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PLJAČKA U NOVOM ZAGREBU: /

Usred dana upao u Splitsku banku, zaprijetio zaposlenicima i ukrao novac! U tijeku policijska potjera

Ista banka već je bila na meti pljačkaša u travnju 2011. godine.

VOYO logo
VOYO logo

Ponovno je opljačkana banka u Stonskoj ulici 1 u Zagrebu. Kako doznajemo, nešto iza 14 sati dogodilo se razbojništvo u Splitskoj banci u Središću.

Ista banka već je bila na meti pljačkaša u travnju 2011. godine. Tada su u jutarnjim satima u nju upala trojica pljačkaša i odnijela plijen težak oko 300 tisuća kuna.

Danas je u nju upao tek jedan muškarac i zaposlenicima uputio verbalnu prijetnju. Uplašeni djelatnici predali su mu novac. Za pljačkašem je policija organizirala potjeru.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike