nisu sretni /
Njemačka kapitulirala u završnici, pa kapetan poručio: 'Ne možemo si to dopustiti'
U Osiječkoj ulici u Požegi na Božić je pronađeno beživotno tijelo 70-godišnjeg muškarca, piše 034portal navodeći kako si je, prema neslužbenim podacima, život oduzeo vješanjem.
Riječ je N.K. koji je po zanimanju bio drvorezač. Po riječima susjeda godinama je bolovao od karcinoma, a u posljednje vrijeme zdravstveno stanje mu je bilo sve teže, a zbog velikih bolova uzimao je i morfij.
Jučer se navodno u popodnevnim satima udaljio u nepoznatom smjeru te je za njim pokrenuta potraga. Nešto kasnije pronađen je u dvorišnoj šupi.
Požežani ga hvale i tvrde kako je bio bio dobar čovjek i susjed kakvog se samo može poželjeti.