Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
HOROR U ČAKOVCU: /

Bivšoj djevojci i njezinom ocu prijetio da će ih ustrijeliti u centru grada, a onda je počeo slati i uznemirujuće fotografije

Sutkinja istrage Županijskog suda u Varaždinu prihvatila je prijedlog državnog odvjetnika i odredila 36-godišnjaku istražni zatvor zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke u postupku

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Policija je danas privela muškarca (36) zbog osnovane sumnje da je od 11. do 13. travnja 2019. u više navrata mobitelom slao poruke svojoj bivšoj djevojci u kojima joj je prijetio da će ju ustrijeliti pištoljem u centru Čakovca i da ga u tome neće spriječiti niti milijun policajaca te joj slao fotografije pištolja i rupe od metka.

Osnovano se sumnja i da je 36-godišnjak u više navrata mobitelom nazvao oca svoje bivše djevojke i prijetio mu da će u centru Čakovca ubiti njega, njegovu kćer i još dvije osobe.

Istražni zatvor

Sutkinja istrage Županijskog suda u Varaždinu prihvatila je prijedlog državnog odvjetnika i odredila 36-godišnjaku istražni zatvor zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke u postupku i zbog opasnosti od ponavljanja kaznenih djela i počinjenja kaznenih djela kojima prijeti.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike