Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Ići će na sud /

Audi razbijen na Črnomercu u vlasništvu je rent-a-cara: 'Čovjek koji ga je iznajmio očito je imao nerazjašnjene račune'

O šteti na autu koja ga je šokirala, obavijestio ga je muškarac koji je iznajmio Audi, a s napadačem nije razgovarao.

VOYO logo
VOYO logo

Parkirani Audi A8 u vlasništvu rent-a-car tvrtke u utorak popodne demolirao je muškarac sa sjekirom. Iako se pisalo kako je riječ o radniku koji je uništio šefov automobil zbog neisplate plaće mjesecima, vlasnik tvrtke Milovan Gavrić kaže da to nije istina. 

"Nije riječ ni o kakvom radniku. Čovjek koji je iznajmio i vozio auto očito je imao nerazjašnjene račune. Navodno mu je napadač bio dužan neke novce. Da li s kamatama ili ne, taj dio ne znam. Ne želim se miješati", rekao je Gavrić, piše 24 sata

O šteti na autu koja ga je šokirala, obavijestio ga je muškarac koji je iznajmio Audi, a s napadačem nije razgovarao. Naglasio je kako će naknadu tražiti sudskim putem.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike