Y NADA MAS! / Vjenčanje? Kakvo vjenčanje? Mladenci usred svečanosti doznali da je Real prvak i totalno 'otkinuli'

Nogometaši Kraljevskog kluba su i matematički osigurali novi naslov prvaka, 35. u povijesti

3.5.2022.
22:43
Screenshot

Gonzalo Sendín, popularni hotelijer iz Salamance, oženio je u subotu voljenu Alejandru Martín Pariente, ali njihov svečani dan uveličao je i madridski Real!

Naime, domaćom pobjedom od 4:0 protiv Espanyola, nogometaši Kraljevskog kluba su i matematički osigurali novi naslov prvaka, 35. u povijesti, a što su mnogi brojni uzvanici uz presretne mladence burno pozdravili.

Dvoranom se prolomila himna "Hala Madrid y nada más", dok su brojni pritom ustali oduševljeno stali mahati bijelim ubrusima.

RANO JE POČELA /

Urnebes usred prve pričesti: Ljudi se lomili od smijeha dok svećeniku nije bilo na kraj pameti što da čini, kako da se snađe

Junak te utakmice bio je Brazilac Rodrygo koji je u prvom poluvremenu dva puta lomio katalonsku obranu i vratara za 2:0, dok je početkom nastavka Marco Asensio povećao na 3:0.

Ni ova utakmica nije mogla proći bez gola Benzeme koji je u 81. minuti postavio konačnih 4:0, a ovakav scenarij ujedno je pogurnuo Brazilca Marcela na poziciju najtrofejnijeg igrača Reala u njegovoj povijesti.

Iako je trener Carlo Ancelotti najavio da će odmarati hrvatskog nogometaša Luku Modrića, zbog utakmice protiv Manchester Cityja koja slijedi, kapetan Vatrenih je igrao sat vremena.