GRAD JE POD DIMOM /
Mostar na rubu katastrofe: Grad zatrpan s 500 tona smeća, sad prijeti i zaraza na 40 stupnjeva
U reklami su se osvrnuli na svoju dobro poznatu marljivost, ali i na radne akcije bivše Jugoslavije.
Muškarac u tradicionalnoj crnogorskoj narodnoj nošnji ispred supermarketa već bi bila sasvim dovoljna reklama. No plakati postavljeni po Crnog Gori imaju i detalj zbog kojeg je reklama postala hit. "Svi na akciju! Ne boj se, nije radna..." stoji u reklami.
Ekipa iz marketinške tvrtke T&T Brand Factory koja je osmislila reklamu za srpski Telegraf ističe kako se ni sami nisu nadali toliko dobrim reakcijama.