NA UDARU TOPLINSKOG VALA /
Skoro cijela Hrvatska ulazi u crveno: DHMZ popalio metealarme, najgore tek slijedi!
U reklami su se osvrnuli na svoju dobro poznatu marljivost, ali i na radne akcije bivše Jugoslavije.
Muškarac u tradicionalnoj crnogorskoj narodnoj nošnji ispred supermarketa već bi bila sasvim dovoljna reklama. No plakati postavljeni po Crnog Gori imaju i detalj zbog kojeg je reklama postala hit. "Svi na akciju! Ne boj se, nije radna..." stoji u reklami.
Ekipa iz marketinške tvrtke T&T Brand Factory koja je osmislila reklamu za srpski Telegraf ističe kako se ni sami nisu nadali toliko dobrim reakcijama.