RAZOČARENJE / Tena Japundža nakon teškog poraza od Slovenije: 'Tako se ne može igrati protiv domaćina'

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u prvom je susretu skupine I drugog kruga Europskog prvenstva u Ljubljani izgubila od domaćina Slovenije sa 18-26 (12-13). Valentina Blažević je s pet golova bila najefikasnija u sastavu Hrvatske dok je Ana Gros sa sedam pogodaka predvodila Sloveniju. Hrvatska je odigrala jako dobro prvo poluvrijeme i u nekoliko navrata vodila. Slovenija je na poluvrijeme otišla s jednim golom prednosti. U drugom dijelu Hrvatska je zabila samo šest golova, dok je Slovenija demonstrirala vrhunski rukomet. Za EHF utakmicu je komentirala Tena Japundža. "Nismo znali što napraviti u napadu i obrani. Tako se ne može igrati protiv domaćina. Imamo još dvije utakmice, ništa nije gotovo. Dobro ćemo se odmoriti i pripremiti za utakmicu u subotu."