IBRAKADABRA / Zlatna Zlatanova peta

Švedski napadač Barcelone postigao je svoj četvrti pogodak u 4. kolu Primere, a namjestio je i Piquetu gol kakav se rijetko viđa.

23.9.2009.
7:51

I četvrti put u četiri kola španjolskog prvenstva švedski napadač Barcelone Zlatan Ibrahimović postigao je pogodak. Ibro je po treći put postigao vodeći pogodak za Barcu, ovaj put kod Racinga u Santanderu (1-4). Osim pogotka Ibra je pogodio vratnicu i namjestio Piquetu gol kakav se rijetko viđa na nogometnim travnjacima. U protivničkom šesnaestercu je na sebe navukao čak petoricu igrača Racinga, a onda petom proigrao Piqueta kojemu je samo preostalo da loptu ubaci u mrežu.

No, na početku drugog poluvremena napadač je iščašio gležanj nakon nezgodnog pada. Ipak, nastavio je igrati, a zamijenjen je u 8. minuti nastavka.

"Vrlo sam sretan zbog nove pobjede i novoga gola. Toliko se ugodno osjećam na terenu uz toliko dobrih suigrača da sam imao želju nastaviti igrati unatoč ozljedi. Ne znam koliko je ozbiljno. Vidjet ćemo", rekao je Ibrahimović.