Zagreb izgubio od Loewena

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka rukometaši CO Zagreba su u zagrebačkoj Areni poraženi od njemačkog Rhein Neckar Loewena 28-31 (12-15).

27.3.2011.
17:56

Rukometaši Zagreba su većinu utakmice bili u zaostatku, na poluvremenu minus tri gola, a početkom drugog dijela zaostatak je bio i četiri gola (16-20). No, u 45. minuti "zagrebaši" su uspjeli poravnati na 21-21, a potom se igra odvijala gol za gol do rezultata 25-25, da bi njemačka momčad uoči posljednjih deset minuta otišla na dva gola prednosti. Nakon toga više nije bilo snage za preokret kod rukometaša Zagreba, koji su uspijevali doći na najmanje gol zaostatka.

Kod Zagreba Štrlek, Kopljar i Gal zabili su po 5 golova, dok je najefikasniji kod gostiju bio Gensheimer sa 10 pogodaka. Uzvrat je u četvrtak, 31. ožujka.