COPA AMERICA / VIDEO: Još jedan kiks Brazila

Za najveće favorite Copa Americe, Argentinu i Brazil, nastavilo se mučenje. Brazilci su, nakon 0-0 protiv Venezuele, u drugom kolu skupine B izvukli remi protiv Paragvaja 2-2, pogotkom u 90. minuti. Izjednačujući gol zabio je Fred, koji je samo osam minuta ranije ušao u igru.

10.7.2011.
12:35

Nogometaši Brazila opet su razočarali svoje navijače odigravši 2:2 protiv reprezentacije Paragvaja.

Brazil je poveo golom Jadsona u 39. minuti, a potom je u drugom poluvremenu Paragvaj napravio preokret pogocima Roque Santa Cruza (56) i Nelsona Valdeza (68). Čast peterostrukih svjetskih prvaka spasio je Fred, golom u 90. minuti.

Najveće iznenađenje je Venezuela, 69. reprezentacija na Fifinoj ranglisti, koja je pobjedom 1-0 protiv Ekvadora zauzela prvo mjesto u skupini sa 4 boda, i u najboljoj je poziciji uoči zadnjeg kola.

U posljednjem kolu, u srijedu, sastaju se Brazil - Ekvador, te Paragvaj - Venezuela, a šanse za prolaz u četvrtfinale još uvijek imaju sve četiri ekipe.