fuego pocrvenio u 90. minuti / Valenciji bod u Madridu, Mandžukić osigurao još utakmicu pauze

Atletico je poveo u 33. minuti pogotkom Kokea koji je snažnim udarcem s 15-ak metara iskoristio dodavanje prsima Tiaga, no u 78. minuti Piatti je iz slobodnog udarca pogodio gredu nakon čega je Mustafi glavom poravnao na 1-1

9.3.2015.
7:41

U derbiju 26. kola Španjolske lige Atletico Madrid i Valencia su na Calderonu odigrali 1-1.

Atletico je poveo u 33. minuti pogotkom Kokea koji je snažnim udarcem s 15-ak metara iskoristio dodavanje prsima Tiaga, no u 78. minuti Piatti je iz slobodnog udarca pogodio gredu nakon čega je Nijemac Shkodran Mustafi glavom poravnao na 1-1. Mario Mandžukić je kod Atletica ušao u igru u 61. minuti i dobio žuti karton, dok je igrač gostiju Javi Fuego "pocrvenio" u 90. minuti.

Na ljestvici vodi Barcelona s 62 boda ispred Reala koji ima 61, dok je Atletico ostao treći (55), a Valencia četvrta (54).