SPURSI POKAZALI ZUBE /

Tottenham posramio Kovačićev Inter

Bivši Dinamov veznjak Mateo Kovačić bio gotovo neprimjetan osim jednog udarca u prvom poluvremenu te je napustio teren u 55. minuti.

7.3.2013.
22:49
AP

Nogometaši Tottenhama upisali su visoku pobjedu u prvom susretu osmine finala Europa lige protiv Intera (3:0).

Spursi su iskoristili dobar domaći pritisak na početku utakmice te odmah postigli dva pogotka (Bale i Sigurdsson).

U nastavku su samo osam minuta nakon početka drugog dijela zabili i treći zgoditak (Vertonghen). Dodajmo kako je bivši Dinamov veznjak Mateo Kovačić bio gotovo neprimjetan osim jednog udarca u prvom poluvremenu te je napustio teren u 55. minuti.

U ostalim utakmicama Benfica je ostvarila minimalnu pobjedu protiv Bordeauxa (1:0), kao i Basel protiv Zenita (2:0), dok su Levante i Kazan odigrali remi bez golova.