ŠKUGOR OPET IZGUBIO OD SJAJNOG ŠPANJOLCA: / Carreno Busta u tri seta bolji u osmini finala Winston Salema

Hrvatski tenisač ipak nije uspio proći u četvrfinale turnira na američkom tlu

22.8.2018.
21:55

Hrvatski Davis Cup reprezentativac Franko Škugor nije uspio izboriti mjesto u osmini finala ATP turnira u američkom Winston-Salemu, gdje ga je u nastavku prekinutog meča 2. kola pobijedio 2. nositelj, Španjolac Pablo Carreno-Busta sa 6-3, 6-7 (3), 6-3.

Škugor je u nastavku dvoboja, nakon gubitka prvog seta, uspio u 'tie-breaku' drugog nadigrati 12. tenisača svijeta i odvesti meč u set odluke.

Izgubio za gotovo 2 i pol sata

U njemu je Carreno-Busta do odlučujuće prednosti došao 'breakom' u četvrtom gemu. Naš tenisač nije dobio priliku za povratak te je nakon dva sata i 23 minute igre Carreno-Busta stigao do pobjede kojom je uzvratio Škugoru za poraz koji mu je nanio prije godinu i pol na Davis Cup meču Hrvatske i Španjolske odigranom u Osijeku.

Carreno-Busta će se za mjesto u četvrtfinalu boriti protiv Nijemca Petera Gojowczyka.