Bez dobivenog seta / Ništa od kvalifikacija za Dubai: Darija Jurak i Tereza Mrdeža ispale već u 1. kolu

Kakvu-takvu šansu imala je Jurak u prvom setu, no Frech joj je u posljednjim gemovima napravila dva breaka

15.2.2019.
16:15

Hrvatske tenisačice Tereza Mrdeža i Darija Jurak WTA turnir u Dubaiju gledat će na televiziji ili preko nekog streama. Naše djevojke upisale su poraze na samom startu kvalifikacija s time da nisu osvojile niti jedan set.

Mrdeža je upisala poraz protiv šeste nositeljice Lare Arruabarrene-Vecino 6:3 6:2 nakon sat i 13 minuta igre. Tereza je dobro krenula u susret, ali je njena protivnica preokrenula deficit od 0:2 u gemovima do 4:2 te napravila do kraja meča još jedan break.

U drugom je setu šesta nositeljica bila sigurna na svakom svom servisu i bio je to kraj priče za našu tenisačicu.

Darija Jurak izgubila je od 180. igračice svijeta. Poljakinje Magdalene Frech s 6.3 6:1. Kakvu-takvu šansu imala je u prvom setu, no Frech joj je u posljednjim gemovima napravila dva breaka.