PROMJENE U PORETKU / Hurkaczu 'triler' protiv Rubljova: Poljak pobjednik jakog Masters turnira u Šangaju

Poljak Hubert Hurkacz, 17. igrač svijeta, osvojio je ATP Masters 1000 turnir u Šangaju

15.10.2023.
14:12

Poljak Hubert Hurkacz, 17. igrač svijeta, osvojio je ATP Masters 1000 turnir u Šangaju svladavši u finalu sedmog na na ATP ljestvici Rusa Andreja Rubljova 6-3, 3-6, 7-6 (8).

NEVJEROJATAN PODVIG /

Upoznajte hrvatskog Ironmana: Ima 63 godine i geler u glavi, a trčao je, plivao i biciklirao više od 14 sati

S 26 godina, Hurkacz je osvojio svoj prvi Masters 1000 u Miamiju 2021, a sada i drugi u Šangaju, a ukupno mu je to njegov sedmi naslov na Touru.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

U napetom finalu, Rubljev je u trećem setu kod 4-5 spasio meč-loptu, pa onda Poljak u "tie-breaku" kod 5-6, pa opet Rubljev još dvije prije negoli je Poljak konačno iskoristio svoju četvrtu loptu za pobjedu.

Ovom pobjedom Poljak se penje na 11. mjesto ATP ljestvice dok će Rubljev ući u Top 5.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.