DRAMA NA ROLAND GARROSU: / Hrvatski tenisači ispali, Borna Ćorić imao žutu minutu kao rijetko kad prije

Hrvatski tenisači Ivo Karlović i Borna Ćorić poraženi su u drugom kolu Roland Garrosa.

31.5.2017.
15:34
Screenshot

U prvom međusobnom susretu s Amerikancem Steveom Johnsonom Ćorić je izgubio u četiri seta 6:2, 7:6 (8), 3:6, 7:6 (6). Nekoliko minuta nakon što je završen ovaj meč, Karlović je kapitulirao pred Argentincem Horaciom Zeballosom 7:6 (5), 7:6 (5), 6:3.

Koliko je teško Ćoriću palo rano ispadanje s turnira najbolje govori snimka s kraja meča kada je ljutit zbog poraza iskalio bijes na reketu. S druge strane, Johnson, koji je prije tri tjedna ostao bez oca, zaplakao je nakon pobjede.

Ćorić je, inače, 4:5 u četvrtom setu spasio četiri meč lopte, te je u tie-breaku imao 6:4 i priliku odvesti meč u peti set, ali nije iskoristio priliku pa je razumljivo zašto je tako reagirao.