OVO ĆE ODJEKNUTI / Đoković uoči spektakala u Madridu stao pred kamere i otkrio što misli o Luki Modriću i u kakvim su odnosima

Novak je ovog tjedna boravi u španjolskog prijestolnici gdje na stupa na ATP turniru

6.5.2022.
11:18

Prvi tenisač svijeta Novak Đoković ranije ovog tjedna je prošao u četvrtfinale ATP turnira gdje čeka pobjednika susreta Poljaka Huberta Hurkacza i svog sunarodnjaka Dušana Lajovića.

Đoković je za četvrtfinale prvotno trebao igrati u četvrtak s Andyjem Murrayem, no njihov meč nije se održao jer se britanski tenisač povukao s turnira zbog bolesti.

KRALJ NAD KRALJEVIMA /

Luka Modrić totalni luđak. Svi živi pričaju o tome što je napravio i za vrijeme utakmice i u svlačionici: 'Ne pokušavajte razumjeti'

Tako je 'Nole' u Madridu imao više slobodnog vremena te je prisustvovao utakmici Reala i Man. Cityja, koju su "Kraljevi" dobili nakon nevjerojatnog preokreta i plasirali se u finale Lige prvaka.

Đoković je poznat kao veliki ljubitelj nogometa, a prije utakmice na Santiago Bernabeu govorio je o ključnom igraču Reala, našem Luki Modriću, ali i španjolskim tenisačima Rafaelu Nadalu i Carlosu Alcarazu koji su također gledali ovaj susret.

"Dobro poznajem Modrića, on mi je dobar prijatelj i jako sam sretan kada gledam kako igra. Atmosfera je spektakularna. Ja sam pored Alcaraza i vidim njegovo nervozno live. On i Nadal su omiljeni tenisači mojeg sedmogodišnjeg sina", otkrio je Đoković.

A u finalu nogometne Lige prvaka 28. svibnja na stadionu Stade de France igrat će Real Madrid i Liverpool. Liverpool je u utorak preskočio Villarreal, a u srijedu mu se pridružio i Real Madrid koji je na Santiago Bernabeu nakon produžetaka sa 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice.

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1. Luka Modrić je za Kraljevski klub igrao do 75. minute.