ČILIĆ ISPAO U POLUFINALU TURNIRA U CINCINATTIJU: / Marin ipak nije uspio vezati tri pobjede protiv sjajnog Noleta

Marin ipak nije uspio još jednom izboriti pobjdu protiv velikog srpskog tenisača

18.8.2018.
23:01

Prvi set Đoković je dobio pomalo rutinski, oduzeo je Čiliću servis u trećem gemu seta i nakon toga do kraja čuvao svoj servis tako što je spasio čak dvije break lopte, a jednu je spasio i u zadnjem gemu seta kada je došao do konačnih 6:4.

Drugi set je ponudio bolju igru hrvatskog tenisača, Marin Čilić je u set ušao s tri dobivena gema za redom, a u jednom trenutku imao je čak i vodstvo od 5:1 nakon čega je Đoković napravio jedan break, ali više nije mogao i Čilić je drugi set osvojio sa 6:3.

Pukao u trećem setu

U trećem setu je Đoković ostvario break u četvrtom gemu setu, a Čilić uzvratio istom mjerom odmah u sljedećem gemu. Nakon toga je Đoković ostvario još jedan break i priveo meč kraju sa 6:3 u trećem setu.

Đoković će u finalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Federer - Goffin.