JUVE UVJERLJIVO KRENUO U OBRANU NASLOVA: /

Mandžukiću samo 12 minuta dovoljno za prvi gol u novoj sezoni, Čop izborio penal

Nogometaši Juventusa uvjerljivom pobjedom od 3:0 protiv Cagliarija u Torinu otvorili su novu sezonu Serie A.

19.8.2017.
19:51
Screenshot

Hrvatski nogometaš Mario Mandžukić utakmicu je počeo od prve minute na lijevom krilu, dok je Duje Čop kod Cagliarija zauzeo poziciju u napadu. Upravo su njih dvojica bili u središnjim ulogama na početku susreta.

Mandžukić je bio strijelac vodećeg pogotka u 12. minuti. Sjajno je poslao loptu u donji lijevi kut nakon što ga je odlično pronašao Stephan Lichtsteiner.

U 39. minuti Alex Sandro je povukao Duju Čopa u kaznenom prostoru. Nakon što je pregledao snimku sudac je donio odluku i pokazao na bijelu točku. Buffon je majstorski obranio udarac Diega Fariasa.

Promašaj je stigao na naplatu u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Miralem Pjanić odlično je odigrao za Paula Dybalu. Argentinac se sjajno snašao i prekrasnom završnicom povećao vodstvo Juventusa.

U 66. minuti i Gonzalo Higuain je pronašao put do mreže. Nakon prekrasne akcije u kojoj je sudjelovao i Mandžukić, primio je precizan pas u šesnaestercu koji je poslao Alex Sandro, vratar Alessio Cragn bio je nemoćan.

Mandžukić je odigrao cijeli susret, dok je Čop izašao u 81. minuti.