STRUČNJACI UPRAVO RAZVALJUJU VATRENE: / 'Nemaju nikakav plan, izgledaju umorno i sporo, Engleska prolazi'

Nije Hrvatska u prvom poluvremenu pokazala ono što može.

11.7.2018.
20:56

Hrvatska nogometa reprezentacija dosta je loše odigrala prvo poluvrijeme utakmice s Engleskom u polufinalu Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Već u petoj minuti na semaforu je bilo 0:1 u korist Gordog Albiona. Kieran Trippier zabio je s 20-ak metara iz slobodnog udarca nakon što je prethodno Luka Modrić srušio Dele Allija.

Uspjela se potom Hrvatska konsolidirati te je imala nekoliko prilika, ali ništa opasnije. Igru Vatrenh tijekom susreta prokomentirali su brojni svjetski nogomenti stručnjaci. Složni su da Hrvatske nije bilo na terenu.

Michael Cox smatra da Vatreni nisu imali nikakav plan presinga i da su ostavili puno prostora u sredini. Rory Smith ističe također da Vatreni nemaju plan kako probiti Engleze, dok Rory Nemer piše da Hrvatska izgleda umorno, sporo i zbunjeno te će Engleska slaviti.