GOAL.COM UDIJELIO OSMICU HRVATSKOM REPREZENTATIVCU / Srna igrač utakmice protiv Marseillea

Pouzdan u obrani, a jednim od ubačajaja u kazneni prostor sudjelovao je kod vodećeg pogotka svoje momčadi, navodi novinar.

10.4.2009.
9:05

Darijo Srna bio je najbolji igrač prve četvrtfinalne utakmice Kupa Uefa prema Goal.comu, u kojoj je njegov Šahtar na svom terenu svladao
2-0 Marseille. Za 90 minuta igre protiv Marseillea Srna je ocijenjen s odličnom osmicom, najboljom ocjenom na utakmici.

''Bio je igrač utakmice. Pouzdan u obrani, a gostima je stvorio mnogo problema svojim prodorima po desnoj strani. Njegovi ubačaji u kazneni prostor bili su briljantni, a jedan od njih omogućio je Huebschmanu postizanje vodećeg pogotka u 39. minuti'', napisao je novinar Goal.coma.

Pogotke za Ukrajince postigli su Tomáš Huebschman i Jadson.