SP u rukometu / Srbija se namučila protiv Koreanaca, no ipak upisala svoju prvu pobjedu na Svjetskom prvenstvu

Nakon prvog poluvremena Srbi su u svlačionicu otišli s deficitom od dva razlike

15.1.2019.
19:45
AP Images

Malo je nedostajalo da rukometaši Koreje uzmu Srbiji bodove u četvrtoj utakmici razigravanja po skupinama Svjetskog rukometnog prvenstva, no uspjeli su ipak Srbi pronaći način kako "slomiti" neugodne protivnike.

Nakon prvog poluvremena Srbi su u svlačionicu otišli s deficitom od dva razlike, da bi tek pred kraj drugog poluvremena stigli do serije od 4:0 te tako stvorili razliku dovoljnu da osiguraju nova dva boda.

Utakmica je na kraju završila rezultatom 31:29 za Srbiju koja je na pretposljednjem mjestu skupine A i šanse za prolazak su im kolo prije kraja minimalne, dok će Korejci posljednju utakmicu protiv Brazila odigrati u revijalnom tonu.

Inače, sjajan je u ovoj utakmici za Koreju bio Jeongu Kang koji je zabio 12 pogodaka, dok je kod Srbije superučinkovit bio Vorkapić sa sedam pogodaka iz sedam udaraca.

Besplatno gledaj live stream utakmica Svjetskog rukometnog prvenstva 2019. samo na RTLplayu!