CVETKOVIĆ BOLJI OD ŽIVKOVIĆA / Srbija osvojila turnir u Francuskoj

Srpski rukometaši slavili su na pripremnom turniru u Francuskoj pobjedom protiv Tunisa.

12.1.2009.
11:36

Srbija je pobjedom nad Tunisom 38:32 bez poraza osvojila turnir Marrane u Parizu. Na turniru su uz ove dvije reprezentacije sudjelovali još Katar, francuski klub Ivry, B selekcije Češke i Islanda.

Tunis kojeg vodi Tuta Živković je odigrao vrlo kvalitetnu utakmicu, a na poluvremenu je i vodio. No, srpski reprezentativci izjednačuju odmah na početku drugog dijela, a u zadnjih 10 minuta igre stvaraju razliku od 7 golova prednosti koju Tunižani više nisu mogli sustići.
Toskić je za pobjednike postigao 7 pogodaka, a isto toliko zabio je i Tej za Tunižane.

Islanđani su slavili protiv Češke 37:27, a Ivry nije imao većih problema protiv Katara 33:26.

Srbija će na SP-u igrati u skupini D, a Tunis u skupini C.