SLAVITE I VESELITE SE / Pogledajte trenutak koji je Hrvatska čekala! Kameri nije promakla ni reakcija Kolinde

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu nakon što je u Dohi porazila Maroko s 2-1 (2-1).

17.12.2022.
18:39
Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatska je povela udarcem glavom Joška Gvardiola nakon uigrane akcije i dodavanja također glavom Ivana Perišića u 7. minuti. Marokanci su izjednačili samo dvije minute kasnije, kada je nakon slobodnog udarca potpuno sam ostao stoper Achraf Dari (9), koji je glavom poslao loptu u mrežu. U 42. minuti Vatreni opet vode nakon dodavanja Marka Livaje i preciznog lob-udarca s vrha kaznenog prostora Mislava Oršića.

Odmah nakon utakmice hrvatskim reprezentativcima dodijeljene su medalje, a vi pogledajte novi povijesni trenutak koji će se pripričavati godinama.