SUSJEDI SE RASPISALI / Srpski mediji u euforiji nakon velike pobjede: 'Neka se spreme Brazilci, stiže Piksijeva kaznena ekspedicija'

Srbi su smješteni u skupinu u kojoj su još Brazil, Kamerun i Švicarska

18.11.2022.
19:25

Srbija je u posljednjoj pripremnoj utakmici pred SP u Kataru slavila kod Bahreina s 5-1.

IZNIMNO INOVATIVNO /

Najskuplji Vatreni na treningu nosio posebni crni prsten: 'Riječ je o nečem posebnom'

S dva pogotka briljirao je Dušan Tadić (8, 50), isti igrač je asistirao za pogodak Dušana Vlahovića u 51. minuti. Na kraju susreta u strijelce su se upisali Filip Đuričić (87) i Luka Jović (90), a u 15. minuti Bahreinci su pogodili iz jedanaesterca, precizan je bio Jusuf Hilal.

Ovakav nastup u generalnoj probi za Brazil, podignuo je na noge medije u Srbiji: "Moćna Srbija spremna za Brazil", tvrdi Kurir i piše da su "Orlovi petardom razbili Bahrein". Informer ide i korak dalje pa senzacionalno piše: "Neka se spreme Brazilci, stiže Piksijeva kaznena ekspedicija!"

Tadić i Vlahović dobitna kombinacija

Ispod tog naslova ističe se da je razlika u kvaliteti bila jasna i prije početka utakmice, dok B92.net spušta loptu: "Da je sve bilo savršeno, baš i nije" i navodi da su Tadić i Vlahović dobitna kombinacija.

"Srbija je spremna", dodaje Blic i navodi: "Jasna poruka poslana je suparnicima, počevši od Brazila. Ono pravo tek slijedi."

Srbi su smješteni u skupinu u kojoj su još Brazil, Kamerun i Švicarska.