PREJAKA STVAR / Proći će vas trnci: Poslušajte kako su komentatori iz 13 zemalja ispratili pobjedu Hrvatske

Na YouTubeu se pojavio zanimljiv uradak

29.11.2022.
13:54

Hrvatski nogometaši došli su u nedjelju do prve pobjede na Svjetskom prvenstvu u Kataru svladavši Kanadu s uvjerljivih 4-1 (2-1) dvoboju na stadionu Khalifa International u Dohi.

HRVATI KIPTE OD BIJESA /

Društvene mreže se užarile, pljušte komentari kao nikad: 'Treba pokrenuti postupak protiv tog provokatora'

Kanađani su poveli već u drugoj minuti pogotkom Alphonsa Daviesa, ali Hrvatska je već do poluvremena preokrenula rezultat. Andrej Kramarić je izjednačio u 36. minuti na asistenciju Ivana Perišića, a za 2-1 je u 44. minuti pogodio Marko Livaja nakon dodavanja Josipa Juranovića.

Kramarić je u 70. minuti svojim drugim pogotkom, ponovno uz Perišićevu asistenciju, povećao prednost na 3-1, a konačnih 4-1 postavio je Lovro Majer u četvrtoj minuti dodatka na dodavanje Mislava Oršića

Par dana nakon pobjede osvanuo je pak zanimljiv uradak na kojem se može čuti kako su komentatori 13 različitih zemalja svijeta popratili ovu utakmicu.