USKORO ĆE SE ZNATI VIŠE / Neymar tražio zamjenu zbog ozljede pa se rasplakao na klupi. Je li moguće da se zvijezda uspjela teško ozlijediti?

24.11.2022.
22:42

Nogometaši Brazila po 20. put zaredom ostvarili su pobjedu u prvoj utakmici na Svjetskom prvenstvu, a u svom prvom nastupu u Kataru svladali su reprezentaciju Srbije sa 2-0 u posljednjem dvoboju prvog kola grupne faze.

Oba pogotka za brazilsku reprezentaciju postigao je Richarlison. U 62. minuti je u mrežu pospremio loptu koju je odbio srpski vratar Vanja Milinković-Savić nakon udarca Viniciusa Juniora, a u 73. minuti je najljepšim pogotkom na ovom Mundialu postavio konačnih 2-0.

PUKNI PUŠKO /

Brazilci se poigrali s 'famoznom' srpskom reprezentacijom: 'Orlovi' prizemljeni i vraćeni u stvarnost

Ozljeda Neymara?

Neymar je s terena izašao u 79. minuti, a vjerojatno je riječ o ozljedi. Zvijezda Brazila tražila je zamjenu, a ubrzo ga je kamera uhvatila kako plače na klupi.

Iz fotografija koje su se pojavile na društvenim mrežama može se primijetiti grubi start igrača Srbije te je vjerojatno stradao gležanj.

Brazilski mediji pišu da Neymar odmah ide snimati gležanj te da će rezultate imati tijekom noći po našem vremenu.