ŽUTA MINUTA / Najveća marokanska zvijezda poludjela nakon poraza od Vatrenih, nećete vjerovati kome se unosio u lice i žalio na suca

Marokanci su bili bijesni na glavnog suca utakmice protiv Hrvatske

17.12.2022.
23:34

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu nakon što je u Dohi porazila Maroko s 2-1 (2-1).

BEZ DLAKE NA JEZIKU /

Hit Vatreni ima poruku za sve one koji mu nisu vjerovali: 'Ima i Messi takvih, tako da...'

Hrvatska je povela udarcem glavom Joška Gvardiola nakon uigrane akcije i dodavanja također glavom Ivana Perišića u 7. minuti. Marokanci su izjednačili samo dvije minute kasnije, kada je nakon slobodnog udarca potpuno sam ostao stoper Achraf Dari (9), koji je glavom poslao loptu u mrežu. U 42. minuti Vatreni opet vode nakon dodavanja Marka Livaje i preciznog lob-udarca s vrha kaznenog prostora Mislava Oršića.

Hrvatskoj je ovo druga svjetska bronca, a prvu su osvojili 1998. godine.

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka marokanski nogometaši 'poludjeli' su na glavnog suca utakmice Abdulrahmana Al Jassima jer su smatrali da ih je zakinuo za jedanaesterac kada je Bruno Petković srušio njihovu najveću zvijezdu i najskupljeg igrača Achrafa Hakimija odmah na ulazu u hrvatski šesnaesterac.