'UBIO' KOMENTAROM / Jeličić 'bocnuo' zvezdaša iz Knina koji brani za Kanadu: 'Osim što ne poznaje zemljopis, nije ni neki golman...'

Hrvatska je katastrofalno počela utakmicu pa s dva brza gola stigla do preokreta

27.11.2022.
18:15
Screenshot

Hrvatska nogometna reprezentacija u drugoj utakmici na Svjetskom prvenstvu u nedjelju s početkom od 17 sati igraju protiv Kanade i u taj su susret "Vatreni" ušli sa statusom velikog favorita.

KRAMA BRILJIRA /

Kramarić je zabio za Hrvatsku i ušao u društvo Olića, Mandžukića i Perišića: Pogledajte kako je matirao Kanađane

Utakmica je počela katastrofalno za Vatrene, koji su primili pogodak u drugoj minuti, točnije 68. sekundi. Bio je to povijesni, prvi gol koji su Kanađani postigli na Svjetskom prvenstvu, a zabio ga je Alphonso Davies.

Hrvatska je stigla do izjednačenja u 36. minuti, kada je sjajno pogodio Andrej Kramarić , a desetak minuta kasnije Marko Livaja je zabio za 2:1 i potpuni preokret.

HRT-ov stručni sukomentator Joško Jeličić u emisiji Qatara pod poluvremenom ishvalio je igru hrvatskih nogometaša, ali i uputio zanimljiv komentar na račun Milana Borjana, kandskog vratara koji je, uz to što je primio dva gola, u nekoliko situacija pokazao nesigurnost.

Borjan, golman Crvene zvezde, je Kanađanin srpskih korijena koji je rođen u Kninu i privukao je veliku pažnju svojim izjavama o tom gradu. On, naime, tvrdi da je rođen u Kninu u Republici Srpskoj Krajini, a ne u Hrvatskoj i ne skriva svoje veliko domoljublje prema Srbiji.

"A golman Kanade, osim što je činjenično slab poznavatelj zemljopisa, ne ulijeva baš ni sigurnost. Ali on, vjerojatno kada vidi kockasto, zavrti mu se pred očima", prokomentirao je Jeličić.