'CROATIA F*** CANADA ONE' / Cijeli svijet bruji o veličanstvenoj pobjedi Hrvatske: Modrić i društvo zaradili naklon do poda

Na ovu pobjedu reagirali su svi relevantni svjetski mediji

27.11.2022.
19:19
Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

KALKULACIJE /

Hrvatska je napravila ogroman korak prema drugom krugu, ali nije sve gotovo: Postoji i crni scenarij

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

Na ovu pobjedu reagirali su svi relevantni svjetski mediji, a ispod pogledajte njihove objave na Twitteru.

Na ljestvici nakon drugog kola vode Hrvatska i Maroko sa po četiri boda. Tri ima Belgija, dok je bez bodova Kanada koja više jedina u ovoj skupini nema šanse za proboj prema osmini finala.

U posljednjem, trećem kolu ove skupine F, u četvrtak od 16 sati igraju Hrvatska - Belgija i Kanada - Maroko. Hrvatskoj je dovoljan i remi protiv Belgije za osminu finala.