SJAJNI ZUBAC ODUŠEVIO U POBJEDI CLIPPERSA: / Odigrao je utakmicu za pamćenje i postavio rekord, pogledajte čime je oduševio Amerikance

Zubac je na terenu proveo 28 minuta, ubacio je 10 koševa i imao 16 skokova, što mu je osobni rekord

4.2.2021.
8:24

Hrvatski centar Ivica Zubac ostvario je odličan učinak od 10 koševa (šut za dva 3-8, slobodna bacanja 4-4), 16 skokova, jedne asistwncije, dvije osvojene lopte i tri blokade ušavši s klupe u 121-99 gostujućoj pobjedi Los Angeles Clippersa protiv Cleveland Cavaliersa.

Zubac je protiv Cavsa ostvario svoj četvrti double-double ove sezone. Na parketu je proveo 28 minuta, ubacio 10 koševa (šut za dva 3-8, slobodna bacanja 4-4), uz 16 skokova, 1 asistenciju, 2 osvojene lopte i 3 blokade skokova.

Pohvalili se iz kluba

Ovih 16 skokova su osobni rekord našeg košarkaša, a snimku jedne njegovu blokadu Clippersi su objavili na društvenim mrežama nakon utakmice.

OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Najefikasniji u redovima Clippersa bio je Paul George s 34 koša.

Clippersi se nalaze na drugom mjestu Zapadne konferencije s omjerom pobjeda i poraza 17-6, dok je Cleveland pao na sedmo mjesto Istoka sa 10-12.

NBA rezultati:

Cleveland - LA Clippers 99-121 New Orleans - Phoenix 123-101 Dario Šarić nije igrao za Phoenix Miami - Washington 100-103 San Antonio - Minnesota 111-108 (Luka Šamanić nije bio u sastavu San Antonija) Atlanta - Dallas 116-122 Sacramento - Boston 116-111 Chicago - New York 103-107 Oklahoma City - Houston 104-87 Charlotte - Philadelphia 111-118 Milwaukee - Indiana 130-110