Treća pobjeda / Sjajan prodor i asistencija Kovačića

Nakon sjajnog prodora i asistencije Matea Kovačića u prvoj minuti sudačke nadoknade, Yuto Nagatomo je zabio za konačnih 2-0.

10.11.2013.
15:40
Nick Potts/Press Association/PIXSELL/Ilustracija

Nogometaši Intera su došli do treće pobjede u posljednje četiri utakmice, a u subotu su svladali Livorno rezultatom 2-0.

Na prilično čudan način su došli do prvog pogotka. Naime, loptu je s desnog krila u 30. minuti Jonathan ubacio pred gol, a vratar Francesco Bardi ju je pokušao uhvatiti pa ju je nespretno gurnuo u vlastiti gol.

Pred kraj utakmice je u igru ušao Javier Zanetti, neuništivi kapetan Intera, a na terenu ga nije bilo 200 dana zbog ozljede Ahilove tetive.