RASPUCANI KAPETAN / Sevilla na Rakitićev pogon do prve pobjede

Bila je ovo prva pobjeda Seville ove sezone, Rakitić je zabio tri gola u prvenstvu, a ukupno pet ove sezone.

26.9.2013.
6:46
Sevilla

SEVILLA - Hrvatski nogometni reprezentativac IvanRakitić nastavlja s odličnim igrama u dresu Seville.

U susretu šestog kola Primere Sevilla je na Ramon Sanchez Pizjuanu pobijedila Rayo Vallecano 4-1, a Rakitić je zabio prva dva gola za domaći sastav.

Hrvatski veznjak je doveo Sevillu u vodstvo u 17. minuti iz jedanaesterca, a potom je u 53. minuti iz slobodnog udarca povećao prednost Andalužana. Dva gola za domaćine zabio je i Carlos Bacca (80, 88). Strijelac za gostujući sastav koji je utakmicu zaključio s dva igrača manje bio je AdrianGonzalez u 55. minuti. Crvene kartone dobili su AlejandroGalvez (66) i JonathanViera (82).

Bila je ovo prva pobjeda Seville ove sezone, Rakitić je zabio tri gola u prvenstvu, a ukupno pet ove sezone.