34. KOLO SERIE A / Sampdorija zaustavila Milan na putu do Scudetta

Sampdorija je slavila 2:1, a pobjednički pogodak postigla je u drugoj minuti sučeve nadoknade vremena.

18.4.2010.
16:07

Nogometaši Sampdorije izbili su na četvrto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva zahvaljujući 2-1 pobjedi protiv Milana u 34. kolu.

Gosti iz Milana su poveli preko Marca Borriella (20), ali preokret su u nastavku kreirali Antonio Cassano (54-11m) i Gianpaola Pazzinija (90+2).

S ova tri boda Sampdoria ih ima 57, dva više od petog Palerma, dok je Milan ovim porazom praktički izgubio izglede za naslov prvaka. Četiri kola prije kraja Milan ima šest bodova manje od Intera, a četiri od Rome koja će svoj susret 34. kola odigrati kasnije večeras protiv gradskog suparnika Lazija.

Igor Budan je igrao do 89. minute za Palermo koji je na gostovanju u Cagliariju igrao 2-2. Domaći su vodili sa 2-0 pogocima Cossua (28) i Jede (87), a bod gostima su donijeli Miccoli (88) i Abel Hernandez (90+5).