VOZAB I JAGANJAC ODUŠEVILI U SLAVLJU KLUBA IZ NAŠICA: / Rukometaši Nexea loš start pretvorili u uvjerljivu pobjedu

Kod Nexea najbolji su bili Tomi Vozab sa devet i Halil Jaganjac sa sedam golova

27.11.2018.
18:37
PIXSELL

Rukometaši našičkog Nexea u susretu 9. kola regionalne SEHA lige u utorak su na gostovanju kod bjeloruskog Meškova slavili sa 30-25 (14-13).

Igrači Nexea loše su ušli u utakmicu i nakon šest minuta gubili su 0-4. No, stvari su brzo sjele na mjesto i Nexe je uhvatio priključak, a na odmor je otišao sa minimalnom prednošću (14-13).

Sedma pobjeda

U nastavku Nexe je brzo došao do značajne prednosti, u 37. minuti vodio je 18-13. Do kraja susreta igrači Meškova niti jednom se nisu uspjeli približiti na manje od četiri gola zaostatka i Nexe je upisao sedmu pobjedu u SEHA ligi.

Nexe je drugi sa 21 bodom, koliko ima i vodeći PPD Zagreb, koji u utorak gostuje kod slovačkog Tatrana.

Kod Nexea najbolji su bili Tomi Vozab sa devet i Halil Jaganjac sa sedam golova, a ekipu Meškova predvodili su Artsiom Kulak, Darko Đukić i Petar Đorđić sa po četiri pogotka.