JE LI OVO MOGUĆE? / Na poluvremenu gubili 33-0, a u nastavku su doživjeli još veću katastrofu i srušili negativan rekord

Potpuna ludnica na parketu

6.11.2023.
18:20
Igor Kralj/PIXSELL

Šokantne vijesti stižu iz Sjeverne Makedonije. Naime, u jednoj rukometnoj utakmici uzrasta za pionire srušen je nevjerojatan rekord, takav rezultat dosad nije zabilježen.

UH, NIJE DOBRO /

Zvijezda NBA lige opet je doživjela kolaps plućnog krila: Čekaju se dodatne pretrage

Utakmica Juniora KV i Ohrida završena je rezultatom 1-77, dok je na poluvremenu rezultat bio 0-33 za gostujuću momčad. Mogli bi se našaliti i reći kako su domaćini uspjeli zabiti gol u drugom dijelu, ali su zato i primili 10 golova više nego u prvih 30 minuta utakmice.

Nakon ovakvih nevjerojatnih vijesti, Makedonci su se prisjetili da je 1994. godine jaki Đorče Petrov pobijedio Tutunski kombinat 55:0, a prije toga u Drugoj ligi Jug Vardar je bio bolji od Metalurga 69:11.

Spektakularne borbe FNC-a iz Beograda pogledajte na platformi Voyo.