ŠPANJOLCI SE VEĆ ŽALE, A NI OSTALI NISU RAVNODUŠNI: / Evo oko čega se vode prepirke nakon pobjede Francuske

Sjajna predstava Francuske osigurala im je pobjedu nad Španjolskoj, ali to nije glavna tema nakon utakmice

19.1.2019.
20:26
PIXSELL

U prvom susretu drugog kruga Svjetskog rukometnog prvenstva Francuska je pobijedila Španjolsku s 33:30. Francuska je jedan od glavnih favorita za zlato u Njemačkoj i Danskoj, a u grupi E u drugom krugu Svjetskog prvenstva startala je pobjedom nad Španjolskom.

Sporne odluke

Francuzi su s 2:0 otvorili meč, potom su otišli i na plus tri, no Španjolci su se uspijevali rezultatski održavati, a na poluvremenu je rezultat glasio 17:15. U nastavku je Francuska bila dominantnija, Mem i Richardson su naprosto uništavali španjolsku obranu svojim projektilima.

Ipak, treba naglasiti da je bilo dosta loših sudačkih odluka i Španjolci će zasigurno imati što reći nakon ovog poraza. Nekoliko puta mogao se steći dojam da Francuska ima naklonost sudaca i u nekoliko navrata je "pogurana", što im je možda i olakšalo put do pobjede.