GOTOV DRUGI DAN / Skandinavci upisali tri sigurne pobjede: Smajlagić i BiH pali protiv aktualnog prvaka, Česi 30 minuta držali Dance

11.1.2024.
19:53

Ni utakmice u kasnije terminu drugog dana Europskog rukometnog prvenstva u skupinama D, E i F nisu donijele nikakvo iznenađenje, svjedočili smo uvjerljivim pobjedama skandinavskih reprezentacija.

TRI SIGURNE POBJEDE /

Nijedan od tri debitanta nije iznenadio na otvaranju Eura: Slovence je do pobjede vodio bivši igrač Zagreba

BiH koju s klupe vodi Irfan Smajlagić u skupini E izgubila je od Švedske 29-20. Aktualni europski prvaci kontrolirali su utakmicu, iako im je BiH u nastavku u jednom trenutka došla na samo minus tri.

Wanne je kod Šveđana zabio devet golova, dok je Faljić s četiri bio najbolji kod BiH.

Najuvjerljiviji su bili Norvežani koji su u skupini D s 32-21 razbili Poljake na krilima Sagosena koji je zabio šest golova. Sicko je s pet golova bio najbolji strijelac Poljaka.

Češka je nakon prvih 30 minuta protiv Danske imala 9-9, no onda su Danci ubacili u brzinu više i na kraju slavili 23-14 uz pet golova Hansena. Patzel je bio najbolji strijelac Čeha s četiri gola.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.