NOVI PORAZ U LIGI PRVAKA / Zagrebaši briljirali u prvom poluvremenu pa se raspali u nastavku i izgubili od Montpelliera

U prvom poluvremenu Zagrebaši su u četiri navrata imali po četiri gola prednosti

27.10.2021.
22:42
Sanjin Strukic/PIXSELL

U susretu 6. kola Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba su u svojoj Areni poraženi od francuskog Montpelliera s 22-25 (13-12).

EHF EUROPSKA LIGA /

Fenomenalni Jaganjac vodio Nexe do nove pobjede, Našićani srušili prvaka Švedske

Hrvatski prvak je doživio i peti poraz u skupini i sve je dalje od plasmana u daljne natjecanje.

Zagreb je odigrao odlično prvo poluvrijeme u kojem su u četiri navrata imali po četiri gola prednosti, a istakao se Ivan Čupić s pet pogodaka. No, to se nije nastavilo i u drugom dijelu, Francuzi su odmah prešli u vodstvo, koje je sredinom poluvremena iznosilo čak i šest golova.

U drugom poluvremenu su igrači Ivice Obrvana postigli samo devet golova.

Čupić je bio prvi strijelac sa sedam golova, a Zvonimir Srna je dodao pet, dok je Montpellier predvodio Julien Bos sa 7 pogodaka.

U ovoj skupini je Kiel dobio u gostima Vardar s 29-26, a Pick Szeged kod kuće Aalborg s 31-28.

PPD Zagreb je pretposljednji, sedmi sa samo jednim bodom, a šestoplasirani Vardar mu bježi četiri boda.