MLADI RUKOMETAŠI IPAK NISU USPJELI UĆI U FINALE: / U nedjelju protiv Danske igraju za brončanu medalju

Hrvatska kadetska rukometna reprezentacija do 18 godina nije uspjela ući u finale Europskog prvenstva u Varaždinu

17.8.2018.
22:20
HRS

Mladi kauboji će se boriti za brončanu medalju, nakon što je u petak u polufinalu odigranom u Areni Varaždin poražena od Islanda sa 30-26 (13-12).Naša reprezentacija je držala korak s Islanđanima do 48. minute, ali posljednje vodstvo imala je u 14. minuti (6-5). U završnici dvoboja Island se odlijepio i na pet golova prednosti, što je bilo nedostižno za naše juniore.

Za broncu u nedjelju

Ante Ivanković sa pet pogodaka te Gianfranco Pribetić i Fran Mileta sa po četiri gola bili su najbolji kod Hrvatske, dok je najbolji strijelac utakmice bio Islanđanin Thrastarson sa 10 pogodaka.Island će se boriti za zlato protiv Švedske koja je u prvom polufinalu nadigrala Dansku sa 31-22.

Hrvatska će u nedjelju u Varaždinu od 15 sati igrati utakmicu za brončano odličje protiv Danske, dok je finale Island - Švedska na rasporedu od 17.30 sati.