vraća se u formu / Kiel protiv Gummersbacha upisao sedmu uzastopnu pobjedu, Duvnjak nepogrešiv iz igre!

Solidnu utakmicu odigrao je naš Domagoj Duvnjak, koji se polako vraća nakon duge pauze

21.10.2018.
18:12
Axel Heimken/DPA/PIXSELL

THW Kiel proslavio je svoju sedmu uzastopnu pobjedu u Handball Bundesligi.

U dvoboju klubova s ​​najviše naslova, 20-erostruki prvak iz sjeverne Njemačke nastavio je u nedjelju niz pobjeda i s 31:25 (19:13) svladao Gummersbach. Najbolji strijelci bili su svaki sa šest golova Niclas Ekberg iz redova Kiela i Gummersbachov Moritz Preuß.

Gosti iz Gummersbacha držali su se u prvom dijelu - U 21. minuti, THW je imao tanko vodstvo 11:10. Međutim, onda kreće serija Kiela čiji su rukometaši zabili šest uzastopnih pogodaka bez odgovora gostiju.

Sa sedam metara Šveđanin Ekberg je povećao u 40. minuti prednost svoje momčadi na ogromnih plus 10 (25:15) i bilo je jasno da je susret riješen.

Solidnu utakmicu odigrao je i naš Domagoj Duvnjak, koji se polako vraća nakon duge pauze. 'Dule' je iz igre šutirao tri puta i svaki put je pogodio mrežu suparnika, ostvarivši stopostotni učinak.

Na ljestvici Bundeslige i dalje vodi Flensburg s 20 bodova, jednako koliko ima i drugoplasirani Magdeburg. Kiel je ovom pobjedom stigao na 18 bodova, skočivši na treće mjesto.