Kakva drama! Balića i ekipu očekuje 'noćna mora'!

U dramatičnom četvrtfinalu olimpijskog turnira u rukometu Francuska je pobijedila Španjolsku 23:22 i to golom u posljednjim sekundama susreta.

8.8.2012.
17:10

Španjolci su, inače, utakmicu otvorili sa 6-1, ali su se Tricolori uspjeli pribrati i na poluvremenu je bilo samo plus tri (12:9) za momčad Valera Rivere.

U nastavku su Francuzi krenuli po preokret, do prvog su vodstva došli u 48. minuti (18:17), a potom su pobjegli i na 20:17. Vratili su se Španjolci na samom kraju na 22:22, ali je Accambray u opisanoj akciji donio Francuskoj polufinale.

Spomenuti je igrač završio dvoboj sa sedam pogodaka, dok je u španjolskom dresu sa šest golova najefikasniji bio Victor Tomas Gonzalez.

Španjolski vratar Šterbik je skupio čak 20 obrana, a vrlo dobar je na drugoj strani s 14 obranjenih lopti bio i Thierry Omeyer.

U prvom četvrtfinalu Mađarska je svladala olimpijske doprvake Islanđane 34:33 i to nakon dva produžetka.

Podsjetimo, Hrvatska u 22.30 igra četvrtfinalni dvoboj s Tunisom, a pobjednik tog dvoboja će igrati s Francuskom.

Nadamo se da će to biti Kauboji!

Mađarska - Island 34:33 (p) Francuska - Španjolska 23:22 Danska - Švedska 22:24 Hrvatska - Tunis 25:23